• سوالات متداول

پاسخ:

پس از ورود به سایت , بر روی دکمه ی " انتخاب تخصص و اخذ نوبت" کلیک کرده, سپس از بین تخصص ها, تخصص مورد نظر خود را انتخاب و پس از انتخاب پزشک موردنظر , با کلیک بر روی دکمه ی اخذ نوبت به صورت مستقیم با انتخاب تاریخ و ساعت موردنظر, نوبت خود را ثبت کنید.

پاسخ:

برای کنسل کردن نوبت ثبت شده حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان نوبت , میتوانید نوبت خود را کنسل کنید. برای کنسل کردن نوبت, باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور , وارد پروفایل خود شوید و نوبت را کنسل کنید و مبلغ پرداخت شده به کیف پول شما اضافه میشود. نام کاربری شما , ‌شماره همراه شما میباشد.

پاسخ:

در پایان مراحل نوبت گیری اگر سیستم به شما کد رهگیری و رسید پرداخت با عنوان " نوبت شما با موفقیت ثبت شد" نمایش دهد می توانید مطمئن شوید که نوبت شما ثبت گردیده است و پیامک ثبت نوبت برای شماره همراه شما ارسال میشود. اگر پیامک برای شما ارسال نشود, پیامک تبلیغاتی شما مسدود میباشد و برای دریافت پیامک نوبت دهی , کد رهگیری خود را در واتس آپ به شماره ی 09174251298 ارسال کنید. کد رهگیری را تا پایان مراحل ویزیت و مراجعه به مطب همراه داشته باشید.

پاسخ:

بله؛ می توانید در هر زمان از شبانه روز و از راه دور یا نزدیک با ورود به سایت, میتوانید برای هر یک از اعضای خانواده یا دوستان خود نوبت ثبت کنید.

پاسخ:

از همه ی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که رمز دوم داشته یاشید , امکان پرداخت وجود دارد.

پاسخ:

برای ثبت اطلاعات شما در سایتء کافیست بر روی "عضویت پزشک" در پایین صفحه کلیک کنید و اطلاعات لازم را در فرم مربوطه وارد کنید تا اطلاعات شما برای ما ارسال  شود. برای ثبت اطلاعات تکمیلی , همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.Copyright © 2019